Twoje ustawienia

Wyniki w kategoriach

Dodatkowe filtry

Producent/marka

 
 

Znajdź produkt

 
strona główna Opinie Wyniki wyszukiwania
 

Znajdź produkt:

 
Słowa kluczowe:

Wyszukiwanie zaawansowane »
Szukaj w kategorii:
 

 

Słowa kluczowe: ibuprofen
Kategoria: wszystkie kategorie

Znaleziono: 23 produktów w 1 kategoriach

Sortuj według:

dodaj do
obserwowanych

Aflofarm Ibuprofen


Producent: Aflofarm
Kategoria: Pozostałe preparaty

Ibuprofen Aflofarm-Ibuprofenum 200mg. Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny. Wskazania:Bóle o umiarkowanym lub słabym nasileniu: bóle zębów, bóle stawów, bóle mięśni... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
5.0
10
głosów
| oceń produkt:

Polecany przez: 515/1015 osób (
51
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Hasco-Lek Ibum


Producent: Hasco-Lek
Kategoria: Pozostałe preparaty

Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu: * bóle głowy (w tym także migreny) * bóle zębów * bóle mięśni * bóle po urazach *... więcej »

Zobacz: 1 opinii tego produktu | dodaj opinię

Średnia ocena:
5.0
2
głosów
| oceń produkt:

Polecany przez: 545/1098 osób (
50
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Hasco-Lek Ibum Forte


Producent: Hasco-Lek
Kategoria: Pozostałe preparaty

Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu: - bóle głowy (w tym także migreny) - bóle zębów - bóle mięśni - bóle po urazach - bóle okolicy krzyżowej... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
5.0
3
głosów
| oceń produkt:

Polecany przez: 580/1134 osób (
51
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Nurofen Forte


Marka: Nurofen
Kategoria: Pozostałe preparaty

Nurofen Forte to silny lek specjalnie stworzony do usuwania szczególnie dotkliwych bólów. Zawiera skoncentrowaną dawkę ibuprofenu (400mg) dzięki temu przynosi ulgę Wskazania do stosowania: ... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
brak
| oceń produkt:

Polecany przez: 147/300 osób (
49
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Nurofen Forte Express


Marka: Nurofen
Kategoria: Pozostałe preparaty

Tabletki powlekane Nurofen Forte Express zawierają nową formułę ibuprofenu w postaci dwuwodnej soli sodowej ibuprofenu, dzięki czemu lek szybciej się wchłania i zaczyna działać dwukrotnie... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
brak
| oceń produkt:

Polecany przez: 111/213 osób (
52
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Nurofen Tabletki Powlekane


Marka: Nurofen
Kategoria: Pozostałe preparaty

Nurofen Tabletki powlekane 200 mg zawiera substancje czynną ibuprofen, dzięki czemu zwalcza bóle różnego pochodzenia. Wskazania do stosowania: Bóle różnego pochodzenia takie jak... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
brak
| oceń produkt:

Polecany przez: 109/214 osób (
51
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Nurofen Ultima


Marka: Nurofen
Kategoria: Pozostałe preparaty

Zawiera 200 mg ibuprofenu i 500 mg paracetamolu. Wskazania do stosowania: Nurofen Ultima stosowany jest w krótkotrwałym leczeniu łagodnego umiarkowanego bólu związanego z migreną... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
brak
| oceń produkt:

Polecany przez: 123/238 osób (
52
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Nurofen Ultra


Marka: Nurofen
Kategoria: Pozostałe preparaty

Czerwona kapsułka miękka, zawiera 200 mg ibuprofenu Rozpuszczony ibuprofen jest gotowy do natychmiastowego wchłonięcia. Wskazania do stosowania: Objawowe leczenie łagodnego lub... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
brak
| oceń produkt:

Polecany przez: 98/213 osób (
46
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Nurofen Ultrafast


Marka: Nurofen
Kategoria: Pozostałe preparaty

Kapsułki miękkie Nurofen Ultrafast łatwo rozpadają się w żołądku, dzięki czemu lek szybciej wchłania się do krwi i przenika do miejsca bólu. Wskazania do stosowania: Bóle... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
brak
| oceń produkt:

Polecany przez: 116/222 osób (
52
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Nurofen Ultra Forte


Marka: Nurofen
Kategoria: Pozostałe preparaty

Kapsułki elastyczne Nurofen Ultra Forte łatwo rozpadają się w żołądku, dzięki czemu lek szybciej wchłania się do krwi. Wskazania do stosowania: Bóle różnego pochodzenia o... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
brak
| oceń produkt:

Polecany przez: 99/210 osób (
47
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

strony : [ 1 ] . 2 . 3
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy

Copyright © Kasat Sp. z o.o.