Twoje ustawienia

Kategorie

Narzędzia

Znajdź produkt

 

Bata Poland Aktówka 912-6628

Ocena ogólna:
brak

Polecany przez: 1287/2572 osób (
50
%)


oceń produkt:

poleć produkt: polecam nie polecam
Jakość:
Cena:
Wygląd:
brak

brak

brak

Dodaj swoją opinię!

Porównaj ceny tego produktu »





kliknij aby powiększyć

wybierz miniaturę:

Sprawdź cenę »


 


Producent: Bata Poland
Kategoria: Dodatki męskie


Informacja dostępna w serwisie od: 29.12.2007 (4164 dni)
Produkt był oglądany: 8130 razy

Bata Poland Aktówka 912-6628 nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Dodaj swoją opinię


Bata Poland Aktówka 912-6628 nie ma żadnych komentarzy. Aby dodać swoją uwagę do opinii innych lub zadać pytanie dotyczące produktu, dodaj własny komentarz

Opis produktu:

Aktówka, tworzywo sztuczne, kolor: czarny.

Wymiary: szerokość 37cm; wysokość :28cm; głębokość: 6cm.

Zgłoś uzupelnienie lub błąd w opisie produktu

 

 



Dodaj opinię o produkcie Bata Poland Aktówka 912-6628


Imię / nick:

Jeżeli masz już konto w serwisie, najpierw się zaloguj. Dzięki temu opinia zostanie podpisana Twoją nazwą użytkownika, a Ty będziesz mógł ją później łatwo odnaleźć na liście "moje produkty".

Ocena ogólna:


Jakość:
Cena:
Wygląd:




Zalety produktu:

Wady produktu:


Opinia o produkcie:



Czy polecasz ten produkt:


Posiadam/korzystam z tego produktu:





Dodaj swój komentarz, pytanie lub odpowiedź do dyskusji o produkcie


Imię / nick:

Jeżeli masz już konto w serwisie, najpierw się zaloguj. Dzięki temu wypowiedź zostanie podpisana Twoją nazwą użytkownika, a Ty będziesz mógł ją później łatwo odnaleźć na liście "moje produkty".

Treść wypowiedzi
 (UWAGA: Jeśli chcesz dodać OPINIĘ o produkcie, kliknij tutaj »)




Zobacz także:


Bata Poland Aktówka 912-6607



Producent: Bata Poland
Kategoria: Dodatki męskie

Bata Poland Aktówka 912-6732



Producent: Bata Poland
Kategoria: Dodatki męskie

Elita Teczka 2-001-004



Producent: Elita
Kategoria: Dodatki męskie

Elita Teczka 2-008-003



Producent: Elita
Kategoria: Dodatki męskie

Elita Teczka skórzana 2-008-004



Producent: Elita
Kategoria: Dodatki męskie

Karen FRANKO R014



Producent: Karen
Kategoria: Dodatki męskie

Najnowsze produkty Bata Poland:


Bata Poland Pasek męski 964-6626


Bata Poland Portfel 954-0424


Bata Poland Pasek 964-6606


Bata Poland Portfel 954-6408


Bata Poland Portfel 954-4464


Bata Poland Portfel 954-0435


O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy

Copyright © Kasat Sp. z o.o.