Twoje ustawienia

Kategorie

Narzędzia

Znajdź produkt

 

Najnowsze opinie

Valvex 2449010 Bateria wannowa termostatyczna

- nastepnym razem poszukam czegos z KFA - to chyba lepsza firma i z wieloletnia renoma więcej »

 
 

Valvex 2449010 Bateria wannowa termostatyczna

Ocena ogólna:
2.5
11
głosów

Polecany przez: 162/326 osób (
50
%)


oceń produkt:

poleć produkt: polecam nie polecam
Jakość:
Cena:
Wygląd:
2.0

3.0

3.0

Dodaj swoją opinię!

Porównaj ceny tego produktu »





kliknij aby powiększyć

wybierz miniaturę:

Sprawdź cenę »


 


Producent: Valvex
Kategoria: Baterie wannowe

Kolor: chrom
Przeznaczenie: Wannowo-prysznicowa
Seria: Baterie termostatyczne
Sposób montażu: Bateria ścienna

Informacja dostępna w serwisie od: 12.02.2008 (4211 dni)
Produkt był oglądany: 4728 razy

Przeczytaj: 1 opinii o Valvex 2449010 Bateria wannowa termostatyczna
data najnowszej opinii: 25.12.2013 Dodaj swoją opinię

Bateria Valvex 2449010 Bateria wannowa termostatyczna nie ma żadnych komentarzy. Aby dodać swoją uwagę do opinii innych lub zadać pytanie dotyczące produktu, dodaj własny komentarz

Opis produktu:

TERMOSTATYCZNA Bateria wannowo-prysznicowa (bez akcesoriów).

Zgłoś uzupelnienie lub błąd w opisie produktu

 

 



Opinie o Valvex 2449010 Bateria wannowa termostatyczna


Ocena ogólna:


Jakość:

Cena:

Wygląd:

Autor: Franz(gość)/e-commerce.pl | Posiada/korzysta z tego produktu: ponad rok
Data napisania opinii: 08.09.2011 | Czy oceniający poleca ten produkt? NIE

Zalety produktu:
- zgrabna

Wady produktu:
- nie trzyma temperatury jak nalezy

Opinia o produkcie:
- nastepnym razem poszukam czegos z KFA - to chyba lepsza firma i z wieloletnia renoma


Przydatność opinii 50% (
66/132
osób)
| Oceń tą opinię: przydatna / nieprzydatna


 

Dodaj opinię o produkcie Valvex 2449010 Bateria wannowa termostatyczna


Imię / nick:

Jeżeli masz już konto w serwisie, najpierw się zaloguj. Dzięki temu opinia zostanie podpisana Twoją nazwą użytkownika, a Ty będziesz mógł ją później łatwo odnaleźć na liście "moje produkty".

Ocena ogólna:


Jakość:
Cena:
Wygląd:




Zalety produktu:

Wady produktu:


Opinia o produkcie:



Czy polecasz ten produkt:


Posiadam/korzystam z tego produktu:





Dodaj swój komentarz, pytanie lub odpowiedź do dyskusji o produkcie


Imię / nick:

Jeżeli masz już konto w serwisie, najpierw się zaloguj. Dzięki temu wypowiedź zostanie podpisana Twoją nazwą użytkownika, a Ty będziesz mógł ją później łatwo odnaleźć na liście "moje produkty".

Treść wypowiedzi
 (UWAGA: Jeśli chcesz dodać OPINIĘ o produkcie, kliknij tutaj »)




Zobacz także:


Roca Monodin Top Prada A5262473E0



Producent: Roca
Kategoria: Baterie wannowe

Roca Targa A5A1160C00



Producent: Roca
Kategoria: Baterie wannowe

Roca Moai-T A5A1146C00



Producent: Roca
Kategoria: Baterie wannowe

Roca Moai-T A5A2846C00



Producent: Roca
Kategoria: Baterie wannowe

Roca Amura A526244880



Producent: Roca
Kategoria: Baterie wannowe

Roca Silver Shadow A5A1140C00



Producent: Roca
Kategoria: Baterie wannowe

Najnowsze produkty Valvex:


Valvex Gambi 2440040


Valvex GEMINI 2408000


Valvex Gambi-Click 2440140


Valvex Grafit-Click 2443160


Valvex Neva 2423000


Valvex Neva 2423010


O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy

Copyright © Kasat Sp. z o.o.