Twoje ustawienia

Kategorie

Narzędzia

Znajdź produkt

 

Najnowsze opinie

Valvex 2449000 Bateria umywalkowa termostatyczna

Wygląda jak męskie przyrodzenie. więcej »

 
 

Valvex 2449000 Bateria umywalkowa termostatyczna

tylko rok dobrze się spisywała więcej »

 
 

Valvex 2449000 Bateria umywalkowa termostatyczna

Solidny kran, bez problemu sam go zamontowałem, a hydraulikiem nie jestem. Złączki i węże pasowały od razu, nic nie cieknie na uszczelkach, a... więcej »

 
 

Roca Silver Crown A5A3042C00

Bateria z klasa. Pieknie konponuje sie w lazience więcej »

 
 

Valvex 2449000 Bateria umywalkowa termostatyczna

Ocena ogólna:
3.5
8
głosów

Polecany przez: 162/319 osób (
51
%)


oceń produkt:

poleć produkt: polecam nie polecam
Jakość:
Cena:
Wygląd:
2.3

2.8

2.5

Dodaj swoją opinię!

Porównaj ceny tego produktu »





kliknij aby powiększyć

wybierz miniaturę:

Sprawdź cenę »


 


Producent: Valvex
Kategoria: Baterie umywalkowe

Kolor: chrom
Seria: Baterie termostatyczne
Typ baterii (montaż): Sztorcowa

Informacja dostępna w serwisie od: 12.02.2008 (4119 dni)
Produkt był oglądany: 10151 razy

Przeczytaj: 3 opinii o Valvex 2449000 Bateria umywalkowa termostatyczna
data najnowszej opinii: 25.12.2013 Dodaj swoją opinię

Przeczytaj: 4 komentarzy dla Valvex 2449000 Bateria umywalkowa termostatyczna
data ostatniego komentarza: 2013-12-15 09:11:45

Opis produktu:

TERMOSTATYCZNA Bateria umywalkowa stojąca.

Zgłoś uzupelnienie lub błąd w opisie produktu

 

 



Opinie o Valvex 2449000 Bateria umywalkowa termostatyczna


Ocena ogólna:


Jakość:

Cena:

Wygląd:

Autor: Masik(gość)/e-commerce.pl | Posiada/korzysta z tego produktu: ponad rok
Data napisania opinii: 14.01.2012 | Czy oceniający poleca ten produkt? TAK

Zalety produktu:
- precyzyjne działanie
- prosty montaż
- wygląd

Wady produktu:
- zostają odciski palców na kurkach

Opinia o produkcie:
Solidny kran, bez problemu sam go zamontowałem, a hydraulikiem nie jestem. Złączki i węże pasowały od razu, nic nie cieknie na uszczelkach, a używam prawie 2 lata.
Wygoda użytkowania, bateria szybko podaje wodę w ustawionej temperaturze. Trochę mi przeszkadzają odciski palców które widać na polerowanej powierzchni, ale to w sumie nie do uniknięcia.


Przydatność opinii 48% (
52/109
osób)
| Oceń tą opinię: przydatna / nieprzydatna


Ocena ogólna:


Jakość:

Cena:

Wygląd:

Autor: Gustavo_88(gość)/e-commerce.pl | Posiada/korzysta z tego produktu: rok
Data napisania opinii: 11.11.2010 | Czy oceniający poleca ten produkt? NIE

Zalety produktu:
- lepiej wybrać innego producenta dostępnego na naszym rynku, dopłacić ale wybrać na dłużej niż rok

Wady produktu:
- marna trwałość, więcej niż rok nie posłuży

Opinia o produkcie:
tylko rok dobrze się spisywała


Przydatność opinii 49% (
64/131
osób)
| Oceń tą opinię: przydatna / nieprzydatna


Ocena ogólna:


Jakość:

Cena:

Wygląd:

Autor: mietek(gość)/senior.pl | Posiada/korzysta z tego produktu: tylko go oglądałem / czytałem o nim
Data napisania opinii: 14.06.2009 | Czy oceniający poleca ten produkt? NIE

Zalety produktu:
- termostat

Wady produktu:
- wygląd

Opinia o produkcie:
Wygląda jak męskie przyrodzenie.


Przydatność opinii 49% (
96/196
osób)
| Oceń tą opinię: przydatna / nieprzydatna


 

Dodaj opinię o produkcie Valvex 2449000 Bateria umywalkowa termostatyczna


Imię / nick:

Jeżeli masz już konto w serwisie, najpierw się zaloguj. Dzięki temu opinia zostanie podpisana Twoją nazwą użytkownika, a Ty będziesz mógł ją później łatwo odnaleźć na liście "moje produkty".

Ocena ogólna:


Jakość:
Cena:
Wygląd:




Zalety produktu:

Wady produktu:


Opinia o produkcie:



Czy polecasz ten produkt:


Posiadam/korzystam z tego produktu:





Valvex 2449000 Bateria umywalkowa termostatyczna - komentarze, uwagi, pytania


09.12.2011

wojtusmar z Makowa(gość)/e-commerce.pl

Komentarz usunięty ze względu na naruszenie dóbr osobistych osób trzecich.

01.12.2010

Gosia(gość)/e-commerce.pl

Komentarz usunięty ze względu na naruszenie dóbr osobistych osób trzecich.

06.09.2010

Jozin z Mazur(gość)/eGospodarka.pl

Komentarz usunięty ze względu na naruszenie dóbr osobistych osób trzecich.

Zobacz wszystkie komentarze dotyczące Valvex 2449000 Bateria umywalkowa termostatyczna »


 

Dodaj swój komentarz, pytanie lub odpowiedź do dyskusji o produkcie


Imię / nick:

Jeżeli masz już konto w serwisie, najpierw się zaloguj. Dzięki temu wypowiedź zostanie podpisana Twoją nazwą użytkownika, a Ty będziesz mógł ją później łatwo odnaleźć na liście "moje produkty".

Treść wypowiedzi
 (UWAGA: Jeśli chcesz dodać OPINIĘ o produkcie, kliknij tutaj »)




Zobacz także:


Teka Bateria P5



Producent: Teka
Kategoria: Baterie

Teka Bateria P5 B



Producent: Teka
Kategoria: Baterie

Teka Bateria CUBUS



Producent: Teka
Kategoria: Baterie

Teka A1



Producent: Teka
Kategoria: Baterie

Armatura Kraków OMEGA bateria zlewozmywakowa 6603-915-00



Producent: Armatura Kraków
Kategoria: Baterie

Armatura Kraków SIGMA bateria zlewozmywakowa 6603-110-00



Producent: Armatura Kraków
Kategoria: Baterie

Najnowsze produkty Valvex:


Valvex Gambi 2440020


Valvex Gambi 2440000


Valvex GEMINI 2408060


Valvex GEMINI 2408030


Valvex Vega 2422020


Valvex Vega 2422020


O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy

Copyright © Kasat Sp. z o.o.